«Каразінський банківський інститут» запрошує на навчання
20 липня 2022 року Автор: Маргарита Мороз
Після Другої світової війни цей інститут гідно впорався зі своїм обов’язком — готував затребуваних фахівців для фінансово-кредитної системи.
І це ННІ «Каразінський банківський інститут».
Думаєте, що це тільки для тих, хто хоче пов’язати своє життя з банком? А ось і ні.
Зараз можливості інституту розширилися настільки, що він випускає експертів з обліку й оподаткування, фінансів і страхування, менеджменту, комп’ютерних наук та кібербезпеки.
Освітні програми
Підготовка здійснюється за шістьма освітніми програмами:
Програма спрямована на підготовку спеціалістів у сфері аудиту господарських процесів, закономірностей функціонування суб’єктів господарювання та організації їх обліку, складання фінансової, податкової, статистичної звітності.
072.Банківська справа та фінансовий консалтинг
Тут опановують знання щодо економічних процесів та закономірностей функціонування фінансового ринку, організації діяльності фінансових посередників, економічного моделювання фінансових потоків тощо.
073.Менеджмент і глобальний бізнес
Програма формує навички щодо ухвалення управлінських рішень з урахуванням кон’юнктури ринків, реалізації стратегій інноваційного розвитку господарських підприємств, ведення бізнесу в умовах глобалізації економіки.
073.Цифровий менеджмент в бізнесі
Випускники володіють економічним мисленням, теоретичними та практичними знаннями в галузі сучасних цифрових технологій, впроваджують цифрову трансформацію в усіх напрямах бізнесу, будують ефективну стратегію цифровізації бізнес-процесів.
122.Комп’ютерні науки та інформаційні технології в бізнесі
Програма надає фундаментальні знання та фахові навички застосування інформаційних та фінансових технологій, налаштування, підтримки й експлуатації інформаційних систем, сервісів та мереж.
125.Кібербезпека у фінансових технологіях
Програма спрямована на формування знань та навичок із забезпечення інформаційної та/або кібербезпеки інформаційних технологій, фінансових технологій, експлуатації інформаційних систем та сервісів.
Структура
До складу Каразінського банківського інституту входять чотири кафедри:
- кафедра банківського бізнесу та фінансових технологій;
- кафедра обліку та оподаткування;
- кафедра інформаційних технологій та математичного моделювання;
- кафедра менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій.
В інституті діють чотири центри:
- розвитку дуальної освіти та навчання через дослідження;
- вдосконалення освітніх траєкторій;
- розвитку фінансових технологій "FinTech";
- «Фінансова клініка».
Працевлаштування випускників
Випускники інституту працюють в органах державної влади, престижних українських та іноземних аудиторських та ІТ-компаніях, банках, біржах, страхових компаніях, інвестиційних фондах, інших фінансово-кредитних установах.
Факультет має багато партнерів-роботодавців, де студенти проходять практику та стажування з подальшим працевлаштуванням. Також до освітнього процесу залучають багато провідних фахівців-практиків. Завдяки такому прикладному характеру підготовки студентів в інституті це дає 100 % працевлаштування.
Міжнародні зв'язки
Інститут надає унікальні можливості щодо обміну студентами з іноземними університетами, стажування науково-педагогічних працівників і студентів за кордоном, участі в міжнародних науково-освітніх проєктах і грантах, проходження практики у фінансово-кредитних установах Німеччини й Польщі, навчання за програмою подвійного диплома з визнаними європейськими університетами.
Студентів у ході навчання можуть залучати до програм кредитної мобільності, зокрема до проєкту Erasmus+.
Вартість навчання
На денній формі навчання за всіма спеціальностями вартість складає 25 550 грн на рік. На заочній (передбачена за ОП «Банківська справа та фінансовий консалтинг», «Цифровий менеджмент в бізнесі», «Менеджмент і глобальний бізнес») — 8 950 грн на рік.
Вступ
- НМТ або усна співбесіда для вступників з ОНТ;
- мотиваційний лист;
- заява.
Консультації за телефоном +380 (50) 500-19-44 (телеграм, вайбер, вотсап) або електронною поштою vstup.kbi@karazin.ua.