Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Кібербезпека
Інформаційні технологіїМетою програми є підготовка докторів філософії, які здатні самостійно розв’язувати різноманітні комплексні завдання і проблеми в галузі безпеки інформаційних та комунікаційних систем і технологій, в тому числі дослідницько-інноваційні, а також проводити власні наукові дослідження.
Доктор філософії з кібербезпеки набуває таких загальних та фахових компетентностей: здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу, а також здатність генерувати нові ідеї; здатність спілкуватися іноземною мовою; здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел; вміння виявляти, ставити та вирішувати проблеми; професійне володіння комп’ютером та інформаційними технологіями; здатність планувати та здійснювати власне наукове дослідження, присвячене суттєвій проблемі сучасної науки у галузі інформаційно-комунікаційних технологій; здатність виконувати роботи з проектування складних комплексів засобів захисту та управління безпекою інформаційних і телекомунікаційних систем відповідно до сфери їх застосування; здатність здійснювати аналіз та синтез криптографічних примітивів; здатність застосовувати моделі і методи комп’ютерної стеганографії при проектуванні комплексів засобів захисту інформаційних і телекомунікаційних систем.
- Я маю
- Я маю