Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Бізнес-аналітика та міжнародна статистика
Соціальні та поведінкові наукиБізнес-аналітика та міжнародна статистика у своєму органічному зв’язку забезпечують не тільки наукове пізнання та пояснення сучасної економічної активності у глобалізованому світі, але й сприяють виявленню закономірностей розвитку цього світу для ухвалення оптимальних управлінських рішень та здійснення самостійних наукових досліджень
Нова магістерська програма орієнтована на подальшу професіоналізацію підготовки економістів-аналітиків та практиків з поглибленою спеціалізацією в обраних сферах майбутнього застосування набутих компетентностей (IT-технології, фінансові ринки, реальний сектор економіки тощо) на основі володіння сучасними новітніми методами аналізу великих масивів економічної інформації (Big Data) та посилення наукового кругозору і навичок наукових досліджень. Програма націлює студентів на опановування сучасних кількісних та якісних методів оброблення реальної економічної інформації.
Програма, розвиваючи принцип фундаментальності економічної підготовки, доповнена дисциплінами, які посилюють її світоглядний характер (методологія наукових досліджень, статистичне забезпечення управління економікою, бізнес-економіка тощо) та забезпечують формування навичок, необхідних для професійного та наукового зростання, зокрема кар’єрне, а також можливість активної професійної наукової діяльності.
Для студентів, зокрема іноземних, за бажанням відповідні курси можуть викладатися англійською мовою.
Високий рівень професійної компетентності досягається завдяки оптимальному поєднанню глибокої теоретичної підготовки з ґрунтовними практичними навичками, які студенти отримують під час виробничої практики у реальних комерційних структурах, державних статистичних органах тощо. Аналітичні здібності майбутніх фахівців реалізуються ще під час навчання на завершальному етапі у вигляді кваліфікаційної роботи (магістерська дисертація) за тематикою, що тісно пов’язана з реальними економічними процесами в Україні.
Програми є вільними від абстрактних математичних моделей, мало придатних у сучасних умовах.
Кафедра забезпечує належний рівень викладання дисциплін загальноосвітнього та професійного циклів завдяки високій кваліфікації викладачів, які здійснюють наукове консультування комерційних структур на постійній основі або безпосередньо працюють у таких структурах за сумісництвом.
Випускники, що засвоїли програму, знайдуть застосування своїм знанням і практичним навичкам не тільки на посадах, що відповідають сформованому професійному профілю, зокрема у комерційних структурах (приватні фірми, малі підприємства, корпоративний бізнес, комерційні банки, інвестиційні компанії, міжнародні компанії тощо), у державних органах (податкові, статистичні, органи місцевого самоврядування), недержавних некомерційних установах і організаціях (наукові установи, офіси міжурядових та неурядових організацій), але й зможуть продовжити навчання в аспірантурі і докторантурі.
- Я маю
- Я маю