Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Менеджмент організацій та адміністрування
Управління та адмініструванняПрограма орієнтовано на глибоку спеціальну підготовку сучасних менеджерів, підприємців, ініціативних та здатних швидко реагувати на динамічні зміни у бізнес-середовищі для формування інноваційних, конкурентоспроможних бізнес-організацій та розвитку соціального підприємництва, яке поєднує підприємницьке новаторство та соціальну спрямованість з метою розв’язання певних соціальних проблем та є новим, перспективним напрямом для розвитку економіки України.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра передбачає набуття компетенцій у сфері управління, організації, аналітиці, адміністрування сучасних бізнес-підприємств та соціального підприємництва. Акцент програми — підготовка фахівців вищої кваліфікації, здатних ідентифікувати та розв’язувати складні завдання та проблеми у галузі управління та адміністрування діяльності сучасних організацій, банківських установ та соціального підприємництва. Враховує сучасні вимоги до розв’язання практичних питань шляхом вивчення відповідних вибіркових дисциплін.
Перспективи працевлаштування
Випускники освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» можуть успішно працювати на підприємствах і організаціях усіх форм власності (на національному та міжнародному рівнях) та організаційно-правових форм (комерційні, некомерційні, державні, муніципальні, соціальні), в органах державного та муніципального управління; установах систем освіти та охорони здоров’я як керівники та їх заступники, виконавці різноманітних служб апарату управління, фахівці у сферах операційного менеджменту, логістики, продажу та маркетингу, управління персоналом та на інших посадах, що пов’язані з виконанням управлінських функцій.
Основні посади, які може обіймати випускник освітньо-професійної програми: керівник підприємств, установ, організацій; менеджер (управитель) з адміністративної діяльності; професіонал з питань економічної безпеки підприємств, установ та організацій; консультант з ефективності підприємництва, раціоналізації виробництва; аналітик з інвестицій; професіонал з управління проєктами та програмами у сфері матеріального (нематеріального) виробництва; директор навчального закладу тощо.
За цією освітньою програмою є можливість отримати подвійний диплом з Балтійської міжнародної академії (м. Рига, Латвія).
- Я маю
- Я маю