Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Фінансові технології та банківський менеджмент
Управління та адмініструванняОсвітньою програмою передбачено створення цілісної системи забезпечення підготовки фахівців із вищою освітою за другим (магістерським) рівнем в сфері фінансів, банківської справи та страхування за напрямом фінансових технологій та банківського менеджменту, які здатні розв’язувати складні завдання і проблеми в процесі професійної діяльності або навчання у сфері фінансів, банківської справи та страхування.
Освітньо-професійна програма ґрунтується на загальновідомих наукових результатах із врахуванням актуального стану фінансово-економічної діяльності, орієнтує потрібну ринку спеціалізацію на розвиток фінансових технологій та банківського менеджменту, в межах якої передбачається подальша професійна та наукова кар’єри в сфері управління та адміністрування.
Програмою передбачено організацію самостійної навчальної та наукової роботи студентів за допомогою різних, зокрема й дистанційних, методів навчання із врахуванням специфіки фінансових технологій та банківського менеджменту.
Студенти в ході навчання можуть залучатися до програм кредитної мобільності (окрім першого курсу ступеня вищої освіти «бакалавр»), зокрема до проєкту Erasmus+.
Випускники можуть працювати на національному та міжнародному рівнях у державних та приватних фінансових установах, зокрема, банківських установах і страхових компаніях, інвестиційних і пенсійних фондах, на підприємствах, що здійснюють діяльність на фінансовому ринку й у фінансово-правовому секторі як спеціалісти у фіскально-бюджетних і податкових установах, спеціалісти з фінансів і кредиту (здійснюють фінансовий моніторинг, фінансове планування тощо) та інших посадах.
Випускників можуть продовжити навчання на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти (доктора філософії), набувати додаткові кваліфікації в системі післядипломної освіти.
- Я маю
- Я маю