Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Облік і аудит в управлінні бізнес-процесами
Управління та адмініструванняМета програми — забезпечити підготовку фахівців високого рівня, здатних розв’язувати складні завдання і проблеми у сфері професійної діяльності з обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування, а також у процесі досліджень та/або здійснення інновацій, що характеризуються невизначеністю умов і вимог.
Структура освітньо-професійної програми передбачає оволодіння знаннями щодо бухгалтерського обліку, оподаткування, контролю й аналізу діяльності суб’єктів господарювання; навичками ведення бухгалтерського обліку в умовах застосування різних форм обліку й інформаційних систем; використання сучасних методів контролю; складання всіх видів звітності (фінансової, податкової, управлінської); проведення аналізу господарської діяльності суб’єктів господарювання.
Програма спрямована на отримання студентами поглиблених знань з обліку, оподаткування, аналізу, контролю та аудиту відповідно до міжнародних стандартів, набуття навичок здійснення наукових досліджень з актуальних проблем у зазначеній сфері.
Також студенти мають можливість взяти участь у програмі подвійних дипломів у межах наявних угод про співпрацю з провідними закордонними ЗВО, стажуватися на підприємствах, організаціях та ЗВО за кордоном.
Програму акредитовано в міжнародній професійній організації із сертифікації бухгалтерів — Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), — що забезпечує право одночасної участі студентів у програмі «АССА ACCELERATE» із можливістю безкоштовного отримання перезаліків за 9 екзаменами (паперами) професійної схеми АССА, пільгових умов реєстрації та членства в АССА.
Особливістю програми є спрямування на глибоку спеціальну професійну підготовку сучасних бухгалтерів, аналітиків, фахівців у сферах різних галузей економіки, ініціативних та здатних до швидкої адаптації до сучасних змін ринкового середовища з огляду на сучасні вимоги до розв’язання практичних питань, формування фахівців із новими перспективними засадами мислення, здатних застосовувати наявні методи дослідження. Студенти мають можливість брати участь у короткострокових академічних стажуваннях за кордоном.
Фахові компетентності освітньої програми містять здатність формувати та використовувати облікову інформацію для ухвалення ефективних управлінських рішень на всіх рівнях управління підприємством в цілях підвищення ефективності, результативності та соціальної відповідальності бізнесу; здатність організовувати обліковий процес та регламентувати діяльність його виконавців відповідно до вимог менеджменту підприємства; здатність застосовувати теоретичні, методичні і практичні підходи щодо організації обліку, контролю, планування та оптимізації податкових розрахунків; здатність формувати фінансову звітність за міжнародними стандартами, коректно інтерпретувати, оприлюднювати й використовувати відповідну інформацію для ухвалення ефективних управлінських рішень; здатність застосовувати методи й методики аналітичного забезпечення сучасних систем менеджменту з урахуванням стратегії розвитку підприємства в умовах невизначеності, ризику та/або асиметричності інформації; здатність здійснювати діяльність з консультування власників, менеджменту підприємства та інших користувачів інформації у сфері обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування; здатність застосовувати отримані нові знання та інновації для розв’язання комплексних проблем у сфері обліку, аудиту та оподаткування, а також адаптувати їх до умов змінного середовища та вимог сталого розвитку.
У ході освітнього процесу реалізується студентоцентроване проблемно-орієнтоване навчання, комбінація лекцій, практичних занять, розв’язування ситуаційних проблем, тренінгів, кейсів тощо, виконання проєктів, дослідницьких наукових робіт. Підходи та технології навчання: диференційований підхід, особистісно орієнтований підхід (сприятливе освітнє середовище, мотивація до навчання, вибір змісту навчання, формування навичок самоконтролю, досягнення успіху в самореалізації тощо), інформаційні, імітаційні, дослідницькі технології, дистанційні технології на платформах «MOODLE».
За період навчання студенти, крім диплома державного зразка, мають можливість отримати міжнародні сертифікати «АССА», «M. E. Doc», «Іs-pro», «Cambridge ESOL» та пройти практику в навчально-тренувальних фірмах й закордонних компаніях на реальних програмних обліково-аналітичних комплексах, що значно підвищує їхню конкурентоспроможність на ринку праці.
Після завершення програми випускник може продовжити навчання на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти, набути додаткові кваліфікації в системі післядипломної освіти. Випускники програми можуть бути працевлаштовані в установах будь-якої організаційно-правової форми (комерційні, некомерційні, державні, муніципальні) усіх галузей і форм власності на таких посадах: головний бухгалтер, заступник головного бухгалтера, провідний бухгалтер, бухгалтер І категорії, бухгалтер ІІ категорії, аудитор, асистент аудитора, провідний бухгалтер-ревізор, бухгалтер-ревізор І категорії, бухгалтер-ревізор ІІ категорії, науковий співробітник (інформаційний аналітик), бухгалтер-аналітик, аналітик консолідованої інформації, науковий співробітник (інформаційний аналітик), науковий співробітник (аудит), науковий співробітник (бухгалтерський облік), керівник фінансового чи економічного підрозділу, інспектор фіскальної служби, консультант з податків і зборів, податковий ревізор-інспектор тощо.
- Я маю
- Я маю