Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Менеджмент
Управління та адмініструванняМенеджмент — процес системного управління організаціями шляхом аналізу внутрішнього і зовнішнього середовища та ухвалення адекватних управлінських рішень з метою ефективного розвитку бізнесу, задоволення суспільних потреб і одержання прибутку. Програма здійснює підготовку за двома спеціалізаціями: «Загальний менеджмент» та «Менеджмент у сфері охорони здоров’я».
Навчання в магістратурі за програмою «Менеджмент» у Karazin Business School — це можливість отримати практично орієнтовані знання для керування процесами в реальному бізнес-середовищі та в різних організаціях.
Магістри вчаться виявляти нові управлінські можливості розвитку організації, формулювати та реалізовувати бізнес-ідеї, аналізувати ключові процеси управління. Магістри навчаються теоретично опановувати й практично застосовувати знання, що стосуються планування та впровадження заходів з модернізації роботи підприємства; впровадження чітко виробленої, стратегічної та практичної політики підприємства; ухвалення обґрунтованих рішень при управлінні підприємством виробничої й невиробничої сфери; здійснення аналізу роботи компанії; контролю за виконанням поставлених перед персоналом завдань; мотивації працівників, створення сприятливого клімату в колективі.
Посади, які можуть обіймати випускники:
- керівники підприємств та заступники;
- керівники фінансових, економічних, адміністративних, обслуговчих, аналітичних, інформаційних підрозділів;
- керівники туристичних, готельних, торговельних, страхових організацій;
- консультанти з управлінських та економічних питань.
- Я маю
- Я маю