Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Соціальні технології
Соціальні та поведінкові наукиОсвітньо-професійна програма «Соціальні технології» спрямована на підготовку фахівців, які здатні розробляти, впроваджувати, оцінювати та реалізовувати технології та інструменти розв'язання соціальних проблем і підвищення ефективності соціальних процесів. Випускник нашої освітньо-професійної програми володітиме навичками проведення соціальних досліджень і аналізу даних; розроблення та управління соціальними проєктами; використання інформаційних технологій для розв'язання соціальних проблем; комунікації та роботи з різними організаціями та структурами.
Освітньо-професійна програма «Соціальні технології» — це унікальна програма, яка поєднує в собі соціологічні знання та практичні навички задля розв'язання найактуальніших соціальних проблем сучасного суспільства. Головною метою цієї освітньо-професійної програми є навчити студента мислити та аналізувати соціальні процеси, розроблювати та впроваджувати ефективні соціальні проєкти, використовувати цифрові та інформаційно-комунікативні технології, організовувати соціологічні дослідження та впроваджувати новітні технології трансформації суспільства.
Освітня програма «Соціальні технології» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних використовувати сучасні технології для аналізу, розроблення та впровадження ефективних соціальних проєктів та рішень, що особливо актуально в контексті післявоєнної відбудови України. Ми навчаємо студентів бачити соціальні проблеми з нових кутів, знаходити інноваційні рішення та втілювати їх у життя.
Програма містить широкий спектр дисциплін, які допоможуть вам розвинути необхідні знання та навички:
- сучасні соціальні нерівності;
- соціологічна компаративістика;
- практикум по роботі з базами даних;
- мережевий підхід в політиці та менеджменті;
- вебаналітика та медіааналітика;
- стратегічне планування;
- електоральна соціологія;
- політико-культурні механізми функціонування суспільств;
- соціологія глобалізації;
- нації та націоналізм в сучасному світі;
- методи економічного аналізу ринків.
- Я маю
- Я маю