Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Фізична та біомедична електроніка
Автоматизація та приладобудуванняПрограма передбачає підготовку фахівців в області фізичной та біомедичної електроніки, розробки електронної діагностичної апаратури та впровадження комп’ютерних медичних діагностичних комплексів у лікувальну практику, комп’ютерного моделювання роботи мікроелектронних приладів і пристроїв для проведення досліджень.
(066) 884-99-31 (телеграм, вайбер)
Студенти, які навчаються за програмою «Фізична та біомедична електроніка», отримують необхідні знання фізичних основ електронної техніки, сенсорів, інформаційних технологій, розроблення і виробництва компонентів та приладів електронної техніки; проектування (конструювання), технології виготовлення, дослідження, випробовування, монтажу та установлення електронних приладів будь-якого призначення для біологічних та медичних досліджень, автоматизація проектування біомедичних приладів, біотехнічних та медичних системи, комп’ютерних технологій в медицині, систем відображення медико-біологічної інформації.
Першочергова увага приділяється ґрунтовній підготовці студентів з фундаментальних дисциплін: математики, програмування, роботи із сучасним програмним забезпеченням для проектування і моделювання електронних схем, комп’ютерної схемотехніки, мікросхемотехніки, сучасної мікропроцесорної техніки, обробки сигналів і зображень, медичної інтроскопії. Ці знання стають основою для вільного вибору спеціалізації магістерської підготовки.
Випускник отримує кваліфікацію спеціаліста з електроніки та електронної техніки і може займати посади: викладача вищої школи з електроніки, наукового співробітника у сфері фізики та електроніки, інженера-конструктора, інженера-технолога, інженера-дослідника, фахівця з науково-технічної інформації, представника з реклами.
- Я маю