Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Міжнародна електронна комерція
Міжнародні відносиниПрограма поєднує вивчення міжнародних економічних відносин з сучасними комп’ютерними та інформаційними технологіями для підготовки висококваліфікованих фахівців для роботи у сфері міжнародної електронної комерції.
Освітня програма спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців із впровадження та використання систем електронної комерції. Електронна комерція охоплює набір технологій та сервісів, що надають можливість представити товари й послуги, а також приймати замовлення й отримувати оплату в мережі Інтернет. Системи електронної комерції представлені інтернет-магазинами та платіжними платформами. Робота у сфері міжнародної електронної комерції потребує поєднання знань та умінь із застосування інформаційних та інтелектуальних технологій для розробки й впровадження таких систем в мережі Інтернет, а також знань із міжнародних економічних відносин та аналітичної діяльності.
Програма реалізується спільно з Університетом прикладних наук в м. Мешеде (Німеччина). Освітня програма є міждисциплінарною та охоплює міжнародні економічні відносини, підприємництво, інформаційно-комунікаційні та інтелектуальні технології.
Серед переваг навчання:
- гарантоване отримання стипендії розміром 200 євро у першому семестрі в рамках програми Ukraine Digital;
- студентоцентроване навчання та визнання неформальної освіти;
- залучення до викладання дисциплін викладачів факультету комп’ютерних наук Каразінського університету, фахівців галузі та представників бізнесу (спікерів);
- вільне обрання дисциплін з широкого каталогу університету (25% обсягу програми); поглиблене вивчення двох іноземних мов;
- диплом європейського зразка;
- навчання семестр або 2 у німецькому університеті;
- співпраця з університетами-партнерами за програмами академічного обміну студентів (3-6 місяців навчання за кордоном зі стипендією) у межах програми Ерасмус+ (Німеччина, Греція);
- участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, конкурсах, роботі студентського наукового товариства, в англійському клубі, скандинавському та дебатному клубах.
Сфера професіональної діяльності фахівців, які пройшли підготовку за освітньою програмою, передбачає участь у проєктах з розробки та впровадження, підтримки інформаційної безпеки, просування в мережі Інтернет-систем міжнародної електронної комерції, планування та аналізу діяльності систем міжнародної електронної комерції як менеджерів проєктів, фахівців та бізнес-аналітиків з впровадження, web-розробки, розвитку, управління доходами систем міжнародної електронної комерції.
Для більш детального ознайомлення з програмою перейдіть за посиланням
- Я маю