Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Біомедичні нанотехнології
Природничі наукиБіомедичні нанотехнології — галузь сучасної науки і технологій, що базується на застосуванні нанотехнологій у біомедицині шляхом використання біонаноструктур у якості матриці для синтезу наноматеріалів та тканинної інженерії, як компонентів електронних пристроїв, наноконтейнерів для цілеспрямованої доставки фармакологічних агентів та нанороботів для тераностики різноманітних захворювань на молекулярному рівні.
Біомедичні нанотехнології — галузь сучасної науки і технологій, що базується на застосуванні нанотехнологій у біомедицині шляхом використання біонаноструктур у якості матриці для синтезу наноматеріалів та тканинної інженерії, як компонентів електронних пристроїв, наноконтейнерів для цілеспрямованої доставки фармакологічних агентів та нанороботів для тераностики різноманітних захворювань на молекулярному рівні.
Область професійної діяльності біомедичних нанотехнологів включає:
– нанобіосенсорику: розробка нових високочутливих екпрес-методів визначення різних молекул;
– матеріалознавство: дизайн та функціоналізація наночастинок, мікроскопія, томографія;
– тераностику: розробка систем спрямованої доставки лікарських засобів на основі нанорозмірних систем;
– молекулярну медицину: дослідження молекулярних основ різних захворювань, пошук ефективних методів їх діагностики та лікування;
– комп’ютерну біоінженерію: симуляція функціонування біологічних макромолекул та їх комплексів, прогнозування просторової структури біополімерів, математичне моделювання процесів, що відбуваються у живих системах, комп’ютерний дизайн лікарських засобів.
У ході навчання за освітньою програмою «Біомедичні нанотехнології» студенти мають змогу отримати фундаментальну підготовку та засвоїти знання з природничих наук (фізики, хімії, математики, біології), програмування та комп’ютерного моделювання у біології та медицині, опанувати основи молекулярної біо- та генної інженерії, сучасні методи медико-біологічних досліджень та діагностики, зокрема комплекс біохімічних та біофізичних методів, включаючи молекулярну спектроскопію та різні види мікроскопії, опанувати сучасні методики молекулярної медицини.
Основними місцями працевлаштування випускників освітньої програми «Біомедичні нанотехнології» є вітчизняні та закордонні науково-дослідні центри та клініки, установи Національної академії наук та Національної академії медичних наук, лабораторії, лікувально-діагностичні центри та інші заклади біомедичної спрямованості.
Про особливості освітньої програми «Біомедичні нанотехнології» можна дізнатись також на сторінці кафедри медичної фізики та біомедичних нанотехнологій Навчально-наукового Інституту «Фізико-технічний факультет» у Facebook.
- Я маю