Як формуються бюджетні місця
- Міністерство освіти і науки України, інші державні замовники визначають з окремих спеціальностей переліки предметних спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.
- Абітурієнти подають заяви до закладу вищої освіти. Вони можуть подати до семи заяв на чотири спеціальності (освітні програми, спеціалізації) на місця державного та регіонального замовлення, зазначивши в кожній із них пріоритетність відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.
- Формується загальний список вступників за кожною освітньою програмою, для якої виділяється певна кількість бюджетних місць. Наприклад, 100 бюджетних місць для освітньої програми «Прикладна фізика». Бюджетні місця на цю спеціальність отримають ті, хто буде в загальноукраїнському рейтингу в першій сотні. Ці місця буде закріплено за абітурієнтом.
- Прийом на навчання за регіональним замовленням здійснюється на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації) та форми здобуття освіти, за якими воно надане регіональним замовником для кожного закладу вищої освіти та форми здобуття освіти.
Широка конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Інформаційні технології керування складними системами
Інформаційні технологіїПрограма передбачає підготовку фахівців із розроблення і супроводу сучасних кіберфізичних систем і технологій різного призначення. Програма є міжфакультетською та міждисциплінарною, що забезпечує конкурентні переваги випускників на швидкоплинному ринку праці.
(066) 884-99-31 (телеграм, вайбер)
Кіберфізична система — це механізм, що контролюється або відстежується комп’ютерними алгоритмами і тісно пов’язаний з інтернетом та його користувачами. У кіберфізичних системах програмне забезпечення має справу з фізичними об’єктами. Прикладами кіберфізичних систем можна вважати розумні енергосистеми, безпілотні автомобільні системи, автоматизовані системи керування, робототехнічні системи, самокеровані літальні апарати.
Кіберфізичні системи розвиваються та впроваджуються у різних сферах людської діяльності: аерокосмічна та військова галузь, автомобільна промисловість, громадська інфраструктура, енергетика, охорона здоров’я, транспорт, розваги, побутова техніка тощо.
Метою програми є підготовка спеціалістів з розроблення, створення та експлуатації таких систем. Випускник буде здатен створювати і використовувати сучасні інформаційні системи та технології, оцінювати якість, надійність, відмовостійкість і живучість таких систем та технологій, застосовувати моделі, методи та засоби оптимізації та ухвалення рішень під час створення й використання інформаційних систем та технологій. Студенти отримають практичні навички для роботи з комп’ютерною технікою, контрольно-вимірювальними приладами, програмно-технічними комплексами та засобами, мережевим обладнанням, спеціалізованим програмним забезпеченням, сучасними мовами програмування тощо.
Окрім необхідних ІТ-компетенцій, випускники будуть здатні до вивчення, аналізу прогнозування фізичних явищ та процесів, тобто будуть поєднувати ІТ-навички з науково-дослідними та дослідно-конструкторськими навичками — Research & Development» (R&D).
Також студенти під час навчання будуть отримувати необхідні для роботи в сучаних ІТ-компаніях м’які навички: робота в команді, знання англійської мови, вміння самостійно набувати необхідні знання та навички і професійно самовдосконалюватися.
- Я маю